Мало хто хоче купувати «кота в мішку», особливо коли справа стосується такої масштабної та відповідальної покупки як автомобіль.
Розберемо які є види перевірок автомобілів:
Винний код. Це особливо актуально для автомобілів, завезених із США. Більше 95% із них було куплено на страхових аукціонах, а відповідно мали пошкодження різного ступеня. За Vin-кодом покупець може побачити всю історію цього авто. Є кілька версій: безкоштовна пропонує загальну картину, без подробиць, але є й сайти, які за певну плату нададуть повну розшифровку від моменту покупки до виїзду авто.
Історія в офіційного дилера. Найчастіше це стосується нових автомобілів і тих, чиї господарі принципово обслуговуються тільки на офіційних станціях. Там же буде вказано й оригінальний пробіг.
Нотаріальна перевірка. Перед угодою необхідно обов’язково перевірити як автомобіль та його господаря, так і потенційного покупця на наявність штрафів, заборон на продаж та інше. Ви не зможете переоформити автомобіль доки не буде знято заборону або не сплачено штрафу.
Технічна діагностика. Як би приємно про свій автомобіль не відгукувався продавець, а перевірку на СТО ніхто не скасовував. Вибираючи авто з пробігом важливо пам’ятати, що дрібниці та розхідники, які потребують заміни, будуть виявлені у 99% випадків після діагностики. За підсумками перевірки покупець уже прораховує скільки йому додатково потрібно буде вкласти в авто та наскільки це співвідноситься з бюджетом загалом. І навіть відстань не проблема, якщо покупець наглядав авто в іншому місті. Перш ніж приїжджати, витрачати на квитки та вибирати вихідний, покупець може замовити віддалену діагностику.
Своїм клієнтам “Автопарк” надає VIN-код, що зацікавили машин, а також обраний автомобіль покупець може перевірити на будь-якій станції міста.
Ми за покупку чесних авто!