Якими способами можна продати свій автомобіль:

Продати авто

Заповніть форму та наш менеджер зв'яжеться з Вами

Як все відбувається?

Продаж з автосалону Автопарк

Ви хочете продати автомобіль та отримати максимум прибутку? Тоді скористайтесь продажем з автосалону. При постановці автомобіля на комісію слід знати:

✔ Оригінали документів на авто залишаються у Вас.

✔ Нам, Ви, залишаєте лише один ключ.

✔ Укладання договору про матеріальну відповідальність є обов'язковим.

✔ Майданчик закритий та охороняється 24/7.

Після підписання договору ми розпочинаємо розміщення реклами Вашого автомобіля та його просування. Покупці частіше купують авто безпосередньо з майданчика, оглянувши та перевіривши його на СТО. Про те, що машину готові купити Вам повідомляють у телефонному режимі. Залишиться лише під'їхати для підписання угоди купівлі-продажу та отримання грошей.

 

Віддалений продаж

Хочеться поміняти авто? Але автомобіль потрібен щодня. Ми маємо пропозицію на такий випадок – Віддалений продаж. Особливості такого способу продати авто:

✔ Весь час до моменту продажу автомобіль знаходиться у Вас.

✔ Надаємо комплексну рекламу Вашої пропозиції на всіх основних інтернет-ресурсах з продажу автомобілів. Активно рекламуємо клієнтам, які не змогли визначитися з вибором автомобіля із запропонованих на майданчику.

✔ Ми відсіюємо неадекватні пропозиції та погоджуємо зустріч тільки з реальними клієнтами.

✔ Повний супровід угоди нашим менеджером.

 

Автовикуп

Найшвидший спосіб продажу, коли гроші були потрібні вчора. "Час гроші". Цей принцип є основою діяльності автосалону «АВТОПАРК». Наш автосалон надає своїм клієнтам можливість прямого викупу автомобілів із пробігом із мінімальними витратами сил та часу.

Провівши візуальний та технічний огляд транспортного засобу, наші співробітники гідно оцінять Ваш автомобіль. Вся процедура займе не більше години.

Чесна
Ціна
Програма
Trade-in
Автомобіль
з пробігом
Супровід
угоди
Перевірені
автомобілі

Передзвоніть мені

Заповніть форму та наш менеджер зв'яжеться з Вами