Кредитування б/в автомобіля – це можливість поставити знак рівності між «хочу» та «можу».

Кредит - це сума, що надається банком, для придбання автомобіля позичальнику на певний термін та умовах. При цьому власником автомобіля буде покупець.

Найпоширеніші питання

1Який пакет документів потрібний для кредитування?
- Паспорт (постійний посвідка на проживання), ІПН позичальника та чоловіка/дружини, якщо позичальник у шлюбі. - Свідоцтво про шлюб (розлучення) або рішення суду. – Довідка про доходи за останні 6 місяців, для кредитів, сума яких перевищує 600 тис.грн. - для ФОП декларація за останні 12 місяців, що передують подачі кредитної заявки на авто. - Додаткові документи на запит банку при необхідності.
2Чи є штраф чи комісія при достроковому погашенні кредиту?
Ми співпрацюємо з банками, які вітають дострокове погашення.
3Чи можу я виїжджати за кордон на авто, якщо кредит ще не погашено?
Виїзд можливий. Для цього необхідний письмовий дозвіл банку.
4Чи може банк підвищити відсоткову ставку?
Можливо, якщо це передбачено кредитним договором. Завдання автосалону запропонувати клієнту максимально прозорі умови кредитування.

Замовте зворотний дзвінок для консультації

 

Лізинг

Лізинг – це ще один вид фінансових послуг банку для придбання автомобіля, коли банк викуповує автомобіль та передає його у тимчасове користування позичальнику з можливістю подальшого викупу на певний термін та відповідно до умов банку. Тобто. автомобіль буде власністю банку, а стати повноправним його власником позичальник зможе не раніше як за рік від дати укладання договору фінансового лізингу.

З питань кредитування вживаних автомобілів звертайтесь за телефоном: 067-630-18-03 Тетяна проконсультує Вас..

Час роботи кредитного експерта з 9.00 до 20.00.