Програматрейд-ін (trade-in) — це можливість поміняти свій старий автомобіль на новий з нашого автосалону, сплативши лише різницю в ціні.

Якщо у Вас вже є автомобіль і Ви хочете поміняти його на новий із запропонованого нами модельного ряду, програма трейд-ін допоможе Вам здійснити це бажання, убезпечивши Вас від зайвої тяганини, втрати нервів, часу та грошей. 

Програма TRADE IN

ОБМІН СТАРОГО АВТО НА НОВИЙ

Команда автосалону «АВТОПАРК» цінує час своїх клієнтів і щоб покупка нового автомобіля принесла тільки хороші емоції, ми пропонуємо Вам програму трейд-ін.

Переваги покупки нових автомобілів за допомогою програми trade-in :

Відсутність витрат свого часу, грошей та сил на продаж старого автомобіля. Ви не витрачаєте гроші, час на розміщення реклами, перегляди автомобіля потенційними покупцями.
Можливість продати та купити автомобіль день у день. Протягом кількох годин проводиться технічний огляд Вашого авто, погоджується його вартість та розмір доплати.
Відсутність ризиків потрапити до рук шахраїв. Автопарк гарантує прозорість угоди купівлі-продажу як для покупця, так і для продавця.
За програмою Trade-in, Ваш автомобіль може бути зарахований як перший внесок при покупці нового авто в кредит у нашому автосалоні.

Чотири прості кроки до нового авто через програму Trade-in

•  Вибираєте будь-який автомобіль на сайті автосалону або на нашому майданчику.

•  Приїжджаєте на своєму авто для проведення візуальної та технічної діагностики, на основі чого буде розраховано як вартість Вашого авто, так і розмір необхідної доплати.

  Документальне оформлення угоди з подальшою перереєстрацією автомобіля в МРЕВ.

   Ви їдете на своєму новому автомобілі!

Обмін автомобілів за системою трейд-ін має багато переваг. З «АВТОПАРКОМ» Вам більше не потрібно самостійно шукати покупця для Вашого б/у авто. Ми дуже швидко підготуємо та оформимо всі документи та проведемо обмін автомобіля. Лише за кілька годин Ви зможете сісти за кермо своєї нової машини того ж дня. Крім того, співпрацюючи з нами, Ви мінімізуєте будь-які ризики!

Довірте обмін свого автомобіля на нових професіоналів!