Давайте розберемо основні міфи в кредитуванні вживаних автомобілів:
– Купую я, а власник банк.
Залишилося лише кілька таких банків і називається це лізинг. Різницю між цими поняттями ми описували у статті про кредитування раніше. При оформленні кредиту власником машини буде покупець (позичальник).
– Високі %.
Ще 5-10 років тому ставки були від 20% і вищими. Наразі банки пропонують від 0,1% до 14%. Для порівняння, при покупці в лізинг від 40% і вище. Кожен випадок індивідуальний і залежить від терміну кредитування, розміру першого внеску тощо. На досвід наших клієнтів середня ставка коливається в межах 3% – 12%.
– Не хочу кредит, хочу розстрочку.
У нинішній ситуації такого поняття як розстрочка вже не існує. Якщо Ви тільки не купуєте авто у знайомих, які Вам дуже довіряють. При купівлі з автосалону це буде кредит або лізинг.
– Потрібна довідка про доходи.
Ми можемо запропонувати програму кредитування, де у разі суми кредиту до 600 тис. грн довідка про доходи не потрібна. Де Ви ще таке бачили?
-Будуть постійні комісії та перерахунки за валютним курсом.
Кредит оформляється у національній валюті – гривні. Підсумкова сума фіксується також у гривні на момент угоди. Саме зараз найвигідніше брати кредит, поки курс трохи впав. І навіть якщо він через час виросте, то ці коливання пройдуть повз Вас.
Візьмемо банальний приклад. Автомобіль коштує 14500 $, що зараз за курсом 27.50 = 398750 грн. Допустимо через місяць курс починає зростати, а ще через три стає 28,20. Тобто, якби Ви купували машину за 14500 $, але через 3 місяці, то вже її вартість була б 408 900 грн. Різниця 10150 грн, а це майже 500 $ за 3 місяці. І хіба це не вигідно? Дуже навіть!
Порада! Чим «молодший» автомобіль, тим кращі умови!
Отримати детальну консультацію можете у нашого кредитного експерта Тетяни – 067-630-18-03.